Únor 2013

Poslední šance - 26. kapitola

21. února 2013 v 17:51 | anamor |  Poslední šance (anamor)
Cítila jsem se, ne… já vlastně byla vyčerpaná. Tři dny v práci, kdy jsem si to chvílemi užívala. Vždy to bylo v mé kanceláři, co nejdál od Michaela při práci. Dva dny doma o víkendu, kdy jsem myslela, že to nezvládnu a opravdu uteču. Za tři dny jsem byla oficiálně plnoletá a mohla dělat vše, a já si po těch několika dnech připadala jako stařena co nic nezvládá. Neměla jsme kontrolu nad ničím. Najednou tu byl Michael, který mě vedl a držel si tak velký odstup, byl div, že mě dokázal občas v práci snést ve své blízkosti. Doma to byla klasická tichá domácnost. Ani jeden nemluvil ani jeden k tomu druhému do místnosti nevešel, pokud se nejednalo o něco důležitého, což bylo jen jednou, oznámil mi Michael, kdy hodlá svůj plán uskutečnit a jak přesněji, ale úplně vše mi zase neřekl.

Poslední šance - 25. kapitola

12. února 2013 v 22:21 | anamor |  Poslední šance (anamor)
Seděla jsem ještě pár minut v křesle a koukala se před sebe, než jsem byla schopná se postavit a začít něco dělat. V hlavě jsem měla najednou tolik myšlenek, které nešly roztřídit ani pořádně zaměřit alespoň na jednu z nich. Ruce a nohy dělaly automatické věci. Balení svých věcí, to jsem dělala tak často a automaticky už nějakou dobu. Tohle byla nejdelší doba, co jsem strávila na jednom místě, nebudu k tomu počítat moje skoro zabití a hořící auto.


Poslední šance - 24. kapitola

6. února 2013 v 18:18 | anamor |  Poslední šance (anamor)
Najednou bylo o hodně klidnější a zábavnější trávit čas u Michaelovi mámy v přítomnosti Anny, jejích kouzelných dětí a manžela než minule. Nepadla žádná narážka na děti Michaela, na svatbu a věkový rozdíl. Anna byla spokojenější. Určitě mi k tomuhle klidu dopomohlo i společné kino a jedno povídání u stolu o jejím bratrovi.