Listopad 2012

Poslední šance - 16. kapitola

28. listopadu 2012 v 12:48 | anamor |  Poslední šance (anamor)
Zalezla jsem si do svého pokoje a rovnou do postele přikryla jsem se celá peřinou a zůstala tak. Tohle jsem dělala, když jsem byla malá a něco provedla nebo se něčeho bála. Tak jsem se cítila i teď a rovnou od každého trochu, bylo to divný, nevyznala jsem se v sobě a nevěděla jsem ani, co si mám myslet o tom večeru.

Poslední šance - 15. kapitola

21. listopadu 2012 v 17:16 | anamor |  Poslední šance (anamor)
Nervózně jsem se ošívala a neustále se kontrolovala. Za necelou půl hodinu v jedné New Yorské firmě odehrát jednání a podepisování smlouvy. Sice jsem měla v plánu se tomu vyhnout a strávit den v té úžasně velké vaně, jako by Michaelova byla menší a možná i kapánek jo, jenže mi to nedovolil. Musela jsem povinně s ním a zase jsem si připadala jako dítě, kterému se přikazuje, ale on to tak nebral, pořád se tím hájil. A já se nemohla přinutit být na něj až tak moc naštvaná jak bych chtěla.

Oblekla jsem si na sebe jeden velmi pěkný kostýmek opět kalhotový, sukně jsem nenáviděla a nechtěla jsem se cítit ještě víc nepříjemně než budu. Pitomé boty na podpatku jsem si vzít musela stejně, nic jiného se k tomu nehodilo.

Poslední šance - 14. kapitola

7. listopadu 2012 v 17:09 | anamor |  Poslední šance (anamor)
Už tak dlouho jsem nebyla na letišti. Od doby co mi umřeli rodiče. Babička Mona nikdy na cestování nebyla a taky už byla starší dámou. A já pořád jen dítě, takže mě pouštět samotnou nechtěla. A pak jsem utekla a k cestování jsem měla opravdu daleko, i když jsem tak moc chtěla vypadnout z města a možná i ze země. Nikdy jsem si ale nevydělala dost na to, abych se uživila a mohla si šetřit na cestu. Teď jsem měla ale mnohem lepší možnosti, díky Michaelovi jsem měla dobře placenou práci, a až mu vše splatím, raději vypadnu. Další souboje s Richardem nechci, nepotřebuju a ani Michael nepotřeboval nic z toho.