Září 2012

Shnij v pekle! - 5. kapitola

30. září 2012 v 14:29 | Ree |  Shnij v pekle! (Ree)
Karaoke

Seděla jsem za stolem v rohu u baru, aby mě nikdo nerušil, ale zároveň, abych viděla, nebo alespoň slyšela, kdyby se dělo něco okolo. Měla jsem poměrně klid, takže jsem zírala do otevřeného laptopu a snažila se něco najít na těch zatracených fotkách. Čím déle jsem se na ně dívala, tím více se mi zdálo, že na nich vidím jenom rozmazané fleky. A pak jsem měla pocit, že mi na jedné z fotek něco nesedí, jenom jsem nemohla přijít na to, co to bylo. Už jsem to skoro měla, ale potom začala hrát ta přeslazená písnička a do toho začala neuvěřitelně falešně zpívat nějaká slyšitelně opilá holka. A úplně mě z toho vytrhla, takže jsem ztratila nit.

Poslední šance - 8. kapitola

26. září 2012 v 14:58 | anamor |  Poslední šance (anamor)
Ťukala jsem nehty do desky stolu. Počítač byl už vypnutý, dnes jsem toho udělala víc, než dost. Čtyři hodiny byly pryč a Michael stále nezavelel odjezd. Marie se rozloučila před pár minutami. Nudila jsem se sama v kanceláři.

Rozhodla jsem se, a že to trvalo dlouho. Sbalila jsem si notebook do tašky, přidala k tomu raději i ty složky a odešla z kanceláře, sama nebudu.

Poslední šance - 7. kapitola

19. září 2012 v 16:43 | anamor |  Poslední šance (anamor)
Minulý týden jsme si našli ranní systém, ale dnešním ránem nějak vybouchnul. Asi za to mohlo i moje samostatné probuzení bez toho, aby mi Michael dělal otravný budík, který nešel vypnout. V koupelně jsme se navzájem vystrkovali od zrcadla a i z místnosti do konce i do dveří jsme se prodrali společně a skoro se v nich zasekli.

"Přeháníš to," vyhrkli jsme oba a dívali se na sebe přísně, než se to změnilo ve smích a ten pokračoval až do auta.


Poslední šance - 6. kapitola

12. září 2012 v 14:32 | anamor |  Poslední šance (anamor)
Unaveně jsem se opřela o stěnu vedle dveří do bytu a byla šťastná, že jsem konečně tu. Ten den byl moc dlouhý. Z oběda se stal zbytek dne u Michaelovy rodiny, nemohli jsme se dostat pryč a Mike se snažil, jak jen to šlo, ale jeho máma vždy uměla jeho nápad blesku rychle rozmetat.
Byla jsem unavená a venku byla už tma. Malá Angela si chtěla neustále hrát, její máma mi zase pořád podstrkovala to roztomilé mimčo, ale já s ním byla nejistá, bála jsem se, že bych mu mohla nechtíc ublížit. A ty nenápadné poznámky okolo dětí neustaly ani trochu. Judie naštěstí vždy změnila téma a za to jsem byla vděčná, přesto to bylo vysilující.

Poslední šance - 5. kapitola

5. září 2012 v 12:02 | anamor |  Poslední šance (anamor)
Rodinka...
Ani první den před prací jsem před tým zrcadlem nestála tak dlouho jako teď. Michaelova rodina bylo úplně jiné kafe než práce a já nevěděla, co mám čekat. Vyhrálo normální oblečení, džíny s pěkným tričkem a svetříkem, vlasy jsem si nechala volně.
"Lepší už to nebude," varovala jsem ho při vstupu do koupelny, kde se holil. Pečlivě si mě prohledl a usmál se. Mlčel, a tak jsem se na něj ohromeně podívala, nikdy nemlčel, pokud si mohl dělat srandičky na mou osobu.
Teprve teď jsem si uvědomila, že na sobě nemá košili. Nezkoumala jsem, co pod ní schovává, což byla očividně chyba. A zase jsem nechápala, jak někdo jako on nemá manželku či přítelkyni. On byl chlap, o kterého se musely prát, chytrý, hezký, milý a ke všemu měl peníze jako bonus.

Shnij v pekle! - 4. Kapitola

3. září 2012 v 19:38 | anamor |  Poslední šance (anamor)
Lynn
"Víš, Liame, kdybys mě občas poslouchal, teď bys nevypadal takhle," smál se Lucas, zatímco Liama masírovala jedna ze servírek. Těžko se mu dýchalo, takže jsem asi nepoužila tak málo síly, jak jsem si myslela, a bolela ho ruka.
"Nevaroval jsi mě, že je až tak drsná," bránil se skrz zaťaté zuby.
"Ptala se na místo vyhazovačky, co jsi čekal?"
"Taky ovládám vězeňský způsob boje."
"Nejspíš jsi byl ve špatném vězení," neodpustila jsem si.