Červenec 2012

Shnij v pekle! - 1. kapitola

31. července 2012 v 22:04 | Ree |  Shnij v pekle! (Ree)
Je obviněna z vraždy vlastní rodiny a poslána na doživotí do vězení. Po třech letech se však zjistí, že ne všechno v jejím případě bylo tak jasné, a je propuštěna i s tučným odškodným. Vyjde z vězení jako nový člověk a už není tak bezbranná jako dříve. Snaží se zjistit pravdu o tom, co se ten večer stalo, a to ji přivede až na druhý konec Států. Pod smyšleným jménem a s podporou svého právníka se začlení do běžného života tamních obyvatel a najde si práci v místním baru jako vyhazovačka. A i když ji nikdo nebude brát vážně, dost rychle jim ukáže, jak se mýlí. Bude si muset vydobýt respekt všech, včetně svého šéfa a k tomu najít vraha své rodiny. I když nemá nejmenší tušení, kdo by to mohl být…

Chybíš mi, tati! - 43. kapitola

30. července 2012 v 14:00 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
Miluju tě

Moje srdce se zastavilo, ale moje mysl začala pracovat upíří rychlostí. Vnímala jsem všechno okolo sebe a svoje pocity. Něco ve mně to chtělo udělat. Měla jsem ho ráda a byl milý, cítila jsem se s ním dobře. Moje druhá část byla ovšem větší a silnější. Jasně jsem věděla, že tohle nejde, nemůžu to udělat a dávat mu zbytečné naděje, když ho nebudu nikdy milovat a za pár let odjedeme bez něj. Bolelo by to jeho a mě, ublížila bych oběma, a to jsem nechtěl. A pak tu bylo moje svědomí. Tohle by byla zrada.

Chybíš mi, tati! - 42. kapitola

28. července 2012 v 14:39 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
Zmatená

Po tom, co odešli, zůstala v domě divná atmosféra. Všichni mlčeli, dokonce i Emmett neřekl nic, aby se pokusil být vtipný. Stáli jsme všichni stále na svých místech a koukali se po domě. Každý přemítal o tom, co se stalo. Podívala jsem se na svoje dítko v mých rukou a pečlivě si jí prohlížela, jestli je v pořádku.

Představuji Phie!

21. července 2012 v 17:23 | anamor |  Poslední šance (anamor)
Čtěte dál o nové povídce a dalších informacích o mé tvorbě

Chybíš mi, tati! - 41. kapitola

20. července 2012 v 17:08 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
Návštěva

"Jdu jim naproti s malou," křikla jsem na Esme do domu, když jsme já i Destiny byly připravené jít ven.

"Vezmi si mobil a buď opatrná," objevila se na vrcholku schodiště.

"Budu, babi," kývla jsem a šla rovnou do garáže, kde byl zaparkovaný kočárek pro malou. Často jsem s ní chodila ven na procházky po lese a ne jen já. Milovala to venku, tak proč jí to nedopřát. Malé děti by měly být na zdravém vzduchu.

Bydleli jsme tu už něco přes půl měsíce. Carlisle nastoupil jako vždy do nemocnice. Ostatní museli jít do školy, abychom nebyli tak nápadní. Já zůstala doma s malou, protože jsem nechtěla přijít o jediný den bez ní, ani tak dlouhou dobu, jako je trávení času ve škole. Esme pracovala doma, ale hlavně tam byla jako náš dozor.

Mad devils - Epilog

18. července 2012 v 21:52 | Ree |  Mad devils (Ree)
Zazvonil zvonec...
"Lio, pohni si, ještě nevíme, kde to je, a ty zdržuješ!"
"No jo, pořád!" houkla jsem zpátky a snažila se zapnout si ty blbé šaty. Neuměla jsem si vykloubit ruku tak, abych si je dopnula. "Nepopoháněj mě a raději mi pomož," vylezla jsem z pokoje. Otočil se na mě a sjel mě překvapeným pohledem.
"Wow!"
"Už jsi mě v šatech viděl, tak nepřeháněj."
"Ale ne v takových," nesouhlasil a pomohl mi je dopnout. Byly úplně obyčejné. Krátké, bílé, na levém boku s prodlouženou vlečkou. Nic převratného. "Možná bych si je mohl ještě pár hodin prohlížet. Doma, v klidu." Zamračeně jsem se na něj otočila a zkusila jsem zjistit, o co mu jde.
"Ty se bojíš."

Mad devils - 20. kapitola

16. července 2012 v 21:04 | Ree |  Mad devils (Ree)
Večírek a fotky
Měla jsem ráda místní večírky. Byla jsem snad na každém, užívala jsem si to. Dokud tam nezačal chodit i Jess. Poslední tři večírky jsem vynechala. Na ten dnešní mě donutila jít Aly. Byly jsme tady přes rok, ale ani tak jsme nezačaly věřit i někomu jinému než samy sobě. A Sebovi. Neměla tam s kým jít a vážně toužila po tom, aby se ho zúčastnila. Jo sice nakonec svolila, že půjde, ale Aly se nevzdávala naděje, že přemluví i mě. Nakonec jsem podlehla. Litovala jsem toho těsně po tom, co jsme tam dorazily.
Viděla jsem na Aly i Jo, jak moc chtěly jít tančit, ale zůstávaly se mnou, abych se nenudila. Nakonec jsem je vyhnala, ať si jdou dělat, co chce, že to tam nějak přežiju. A zatímco vytáhly Seba na parket, já raději zmizela na pláž. Sundala jsem si boty a jen tak se procházela.
"Zdá se mi, že přede mnou utíkáš," ozvalo se za mnou dotčeně. Protočila jsem oči a stiskla jsem zuby k sobě.

Mad devils - 19. Kapitola

15. července 2012 v 22:32 | Ree |  Mad devils (Ree)
Návrat
"Vypadáš, jako bys viděla ducha," uchechtl se. Mně to vtipné nepřišlo.
"Divíš se mi? Máš být mrtvý. Já…" Nevěděla jsem, jak pokračovat. Byla jsem zmatená.
"Myslel jsem si, že budeš kontrolovat všechny zprávy, které by mohly znamenat, že je ti někdo na stopě. To znamená i zprávy o mně."
"Takže to byla past? Chtěl jsi, abych si přestala dávat pozor?" zeptala jsem se nevěřícně.
"Dostal jsem tě z vězení, Lio, nechci tě tam poslat zpátky."
"Tak proč předstíráš, že jsi mrtvý?" nechápala jsem.

Mad devils - 18. kapitola

14. července 2012 v 14:15 | Ree |  Mad devils (Ree)
O rok, dva měsíce a patnáct dní později.

Aly měla pravdu, ten ostrov byl nádherný. Bylo to jedno z nejkrásnějších míst, na kterých jsem kdy byla. Ne že bych jich moc navštívila. Milovala jsem to okolí, milovala jsem ty lidi, milovala jsem tu průzračně modrou vodu. Chvíli mi to trvalo, ale nakonec jsem věděla, že tam dokážu být šťastná. Někdy určitě.

Mad devils - 17. kapitola

13. července 2012 v 19:53 | Ree |  Mad devils (Ree)
Teprve teď a tady se Liin život hroutí na malé střípky...

Hleděla jsem z okna a po tváři mi stále stékaly slzy. Ani jsem se nesnažila je zadržet. Nemělo to cenu.

"Jsi v pohodě?" otočila se na mě Jo a povzbudivě mi přejela dlaní po noze.

"Jsem v pořádku." Nebyla jsem. Byla jsem psychicky naprosto vyčerpaná. "Co se stalo po tom, co mě zavřeli?"

Chybíš mi, tati! - 40. kapitola

11. července 2012 v 16:57 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
Obavy

Stala se mým životem. Ten maličký tvor byl pro mě to nejdůležitější na celém světě a celá rodina si toho byla vědoma. Už když jsem ji čekala, zaměřovala jsem se na ni, aby minulost a bolest šla pryč, ale teď, když tu byla a já se jí mohla, dotýkat jsem se na to ani soustředit nepotřebovala. Omotala si mě i celou rodinu kolem svých malých prstíčků, které byly nádherné jako celá ona.

Mad devils - 16. Kapitola

10. července 2012 v 22:38 | Ree |  Mad devils (Ree)
Plán
Jess mě drtil dlouho. A já mu odpovídala. Na všechno, co chtěl vědět. Na všechno, co se mně týkalo. Na všechno, co se týkalo Matthewse. Zadrhli jsme se až na otázkách ohledně toho, kde se můžou zdržovat ostatní. Ptal se mě na všemožné otázky, ale nikdy jsem mu neodpověděla nic určitého. To on byl ten, kdo je varoval. A já to teď nehodlala všechno pokazit.

Mad devils - 15. kapitola

9. července 2012 v 9:50 | Ree |  Mad devils (Ree)
Výslech

"Kdybyste mluvila, mohla jste mít dohodu," povzdechl si jeden z těch poldů, kteří tady se mnou seděli, a vstal. "Jste mladá, akorát si ničíte život."
"Do mého života vám nic není," odsekla jsem mu. Nemělo to takovou razanci, jakou bych chtěla, ale byla jsem na to dost unavená.

Venku muselo svítat. A já ještě nespala.

"Doufám, že vám sluší oranžová."

Mad devils - 14. Kapitola

6. července 2012 v 8:00 | Ree |  Mad devils (Ree)
Neštěstí nechodí samo

"Lio," zkusil to opatrně.
"Stůj!" procedila jsem skrz zuby. "Zůstaň na místě."
"Lio, vím, že jsi teď na mě naštvaná a máš na to úplné právo, ale nemáme na to čas, jde o úplně něco jiného."
"Mlč!" zastavila jsem ho znovu. "Nechci nic slyšet!"
"Ale musíš. Jsi v nebezpečí," snažil se mě přesvědčit. Překvapeně jsem k němu zvedla pohled a odmítala jsem tomu všemu věřit.

Mad devils - 13. kapitola

5. července 2012 v 1:32 | Ree |  Mad devils (Ree)
Rozházený byt je teprve začátek Liina hroutícího se života...
První slova, která mi vyplynula na mysl, nebyla zrovna slušná. Vlastně ani ta druhá a třetí slova. A pak tam výstražně svítil strach. Všechno, o co se tímhle snažili, bylo nahnat mi strach, nic jiného.
"Ukradli ti něco?" zeptal se Jess obezřetně a vytrhl mě z myšlenek.
"Ne, je tady všechno."

Mad devils - 12. Kapitola

1. července 2012 v 23:36 | Ree |  Mad devils (Ree)
Florida -> San Francisco
Dala jsem klíč do zámku, ale než jsem s ním stihla otočit, dveře se otevřely a Seb na mě trochu vyděšeně zíral.
"Chodí pořád sem tam a nemůžu ji zastavit," vyhrkl okamžitě. Já už to neměla možnost vidět, protože sotva mě zaregistrovala, zarazila se.
"Kde jsi byla?" křikla po mně. Nadzvedla jsem obočí a mlčela jsem. "Snažila jsem se ti několikrát dovolat, ale ty ten pitomý telefon prostě vzít nemůžeš."
"Vzpamatuj se, Alyson!" odpověděla jsem naštvaně. "Měla jsem práci. Většinu z toho jsem odmakala já, tak mi dej svátek."