Březen 2012

Chybíš mi, tati! - 33. kapitola

26. března 2012 v 17:08 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
33. kapitola - Nechci!

"Tohle ti nedovolím!" křikla jsem do jeho pokoje, sotva jsem vešla. "Tohle udělat nemůžeš, nemůžeš mě opustit!" křičela jsem dál zoufale a koukala se na něj, jak se opíral u okna. Díval se na mě smutným, ale rozhodným výrazem. Už to udělal. Rozhodl se.

"Nemůžeš mě opustit. Už to mělo být jen dobrý. Měli jsme být spolu," rozbrečela jsem se a svezla se po dveřích k zemi.

"Nessie," promluvil potichu a došel až ke mně. Vrhla jsem se k němu a objala ho, když se ke mně sklonil dolů. Chytil mě do náruče a odešel ke své posteli, na kterou se se mnou v náručí posadil.


Chybíš mi, tati! - 32. kapitola

14. března 2012 v 18:37 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
32. kapitola - Nemůžeme tu zůstat

Demetri mě popadl a co nejrychleji se mnou odcházel ze sálu. Hned za námi vedl táta mámu. Byla jsem rozčílená, chtěla jsem se tam vrátit, ale pevně mě držel.

"Nessie, nedělej zbytečné problémy. Jestli nechceš, aby tě poslal za Marcem," napomenul mě Demetri.

"To by si zkusil a poznal by, jak dobře umíš trénovat," zavrčela jsem.

Mad devils - 8. kapitola

13. března 2012 v 9:15 | Ree |  Mad devils (Ree)
Pootevření vrátek minulosti někdy není zrovna nejlehčí...

Jo na mě chvíli vyděšeně zírala a pak mi povzbudivě stiskla rameno. Snažila jsem se zhluboka dýchat, ale ani to nepomáhalo. Celý den jsem se na to snažila nemyslet, ale i tak jsem si až moc dobře uvědomovala, že tohle není první postřelení. Až moc živě jsem si vzpomínala na ten večer po párty. Na tu ostrou bolest a rozmlžená pouliční světla. Pamatovala jsem si, jak těžce se mi dýchalo a jak mi vypověděl hlas, takže jsem nemohla volat o pomoc. Naprosto přesně jsem si pamatovala ty pocity, které jsem měla, ty pomalu ubíhající sekundy, to čekání, jestli dorazí nějaká pomoc, nebo jestli zemřu tady. Takhle.

Chybíš mi, tati! - 31. kapitola

6. března 2012 v 16:57 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
Šťastné shledání? Ani omylem!
Trochu tréninku a nový nečekaný návštěvník hradu.
"Ještě ses nepoučila," kroutil Demetri hlavou a dělal u toho ten hrozný mlaskavý zvuk, jako když se někomu něco nelíbí. Nechápala jsem, co se mu nelíbilo, byla jsem s ním už přes hodinu v tělocvičně a trénovala, bez jakýchkoliv protestů.

Mad devils - 7. kapitola

5. března 2012 v 18:12 | Ree |  Mad devils (Ree)
Lia začíná zjišťovat, že nic není tak jednoduché, jak se předem zdálo. Pohodově načaté ráno přeroste v nepříjemné ukončení dne...

"Ach ne, to jako fakt?" probudilo mě. Přetočila jsem se na druhý bok a shodila tím ze sebe Jessieho ruku. Zamručela jsem a zabodla jsem obličej do polštáře. "Hej!" dožadovala se pozornosti Aly. Nadzvedla jsem hlavu a zamžourala jsem ke dveřím.
"Co je?" zeptala jsem se rozespale.
"Rozdávali jste si to, když jsem spala vedle?" zeptala se znechuceně. "Ne, počkej! Nechci to vědět. Prostě si budu nalhávat, že si jeden z vás spletl postel a vlezl do ní tomu druhému. A že náhodou spíte oba nazí."
"Skvěle," souhlasil Jess.
"Jo," přitakala jsem a znovu jsem zabořila obličej do polštáře.