Listopad 2011

Chybíš mi, tati! - 23. kapitola

28. listopadu 2011 v 19:10 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
23. kapitola - Hned ne
Aro, se ještě jakou dobu rozplýval nad mým novým darem, já z toho byla stále vyplašená a ne málo. Nechápala jsem, kde se tak náhle vzal, byla jsem už hodně rozčilená za poslední dobu, ale použila jsem ho až teď.

Zatraceně! - 2. kapitola

27. listopadu 2011 v 10:00 | Ree |  Zatraceně! (Ree)
Hlídání a škola

Budík v domě s ani ne dvouletým dítětem je naprostá zbytečnost. Přepych. Ten můj neměl ani náběh k tomu, aby začal zvonit, když ke mně dolehl dětský pláč. Dost silný dětský pláč. A ještě k tomu byl skoro u mého ucha.
"Vypni to!" ozval se vedle mě rozmrzele Damon.

Zatraceně! - 1. kapitola

25. listopadu 2011 v 10:00 | Ree |  Zatraceně! (Ree)
- aneb Pokračování Vyfič! a WTF?!

Když spíte jenom s upírem, děti mít nebudete, ale to neznamená, že se o ně nebudete moct starat. Nath s Damonem dobrovolně-nedobrovolně jedno adoptovali. Aby to ale neměli až tak jednoduché, do jejich života se znovu vrací Grayson Gilbert. Tentokrát se však snaží zachránit život svých dětí. Že to bylo nejhorší rozhodnutí v jeho zpackaném životě, pozná opravdu brzo.

Chybíš mi, tati! - 22. kapitola

21. listopadu 2011 v 17:17 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
22. kapitola - Jsem Cullenová
Přemýšlela jsem, jak dlouho jsem schopná přežít v tomhle hradě. Byl obrovský a plný upírů. Nemůžu tu přežít se svou lidskostí, a to ještě nevím, co po mě ten shnilý upír vůbec bude chtít. Ale třeba to zvládnu, když tu je můj táta. Křečovitě jsem svírala svůj batoh. Pomalu jsem se plížila za nimi.

Chybíš mi, tati! - 21. kapitola

18. listopadu 2011 v 14:06 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
21. kapitola - Všechno je špatně
"A jak to mám asi udělat?!" slyšela jsem Demetriho, jak křičí, když jsem vešla do jeho domu. Pomalu jsem našlapovala k místu, odkud se ozýval jeho hlas. Stál ke mně zády, koukal se po pokoji a telefon měl u ucha. "Jo, to jste vážně milí. Takhle ze dne na den to nejde," křičel dál. Nikdy jsem ho neslyšela křičet takhle vztekle. Dokonce mu bublalo v hrudi. Hlavně jsem nechápala, co se může dít a proč tak vyvádí. "V noci? Kde?" ptal se o něco klidněji, ale stále měl volnou ruku stisknutou v pěsti. "Idioti," křikl a pak praštil do zdi, až v ní zůstal obtisk jeho ruky. Najednou se ke mně prudce otočil, asi si konečně všiml mého srdce, které bilo o něco rychleji. "Nessie, co tu děláš?" byl překvapený.

Revenge - 20. kapitola

17. listopadu 2011 v 22:26 | Ree |  Revenge (Ree)
Příbuzní (Poslední kapitola)

Dýku mi tlačila do zad a s čím dál větším prohnutím zad ji tlačila stále víc.
"Nevím, já je nikdy neposlouchala," odpověděla jsem jí. Strhla jsem jí ruku z mého krku a ocitla se za ní. "A tobě rodiče neříkali, že po dlouhém spánku bez krve budeš slabší než ostatní upíři? Dej mi tu dýku?" nastavila jsem k ní dlaň. "No tak!" popohnala jsem ji, když se k ničemu neměla. Naštvaně zafuněla a položila mi ji do ruky. Odstrčila jsem ji od sebe tak, že ji musel Elijah chytnout, aby nespadla.
Postavila se a naštvaně se na mě podívala. Potom mě sjela překvapeným pohledem.
"Co to máš za oblečení?"
"Šaty," pokrčila jsem rameny. "Stejně jako ty."
"Ne," nesouhlasila, "já mám šaty. Ty máš… kousek látky, který ani nezakrývá nohy a dekolt."

Revenge - 19. kapitola

13. listopadu 2011 v 14:55 | Ree |  Revenge (Ree)
Wake up!

"Jdu se sbalit. A jo, budu to mít ještě dneska," prošla kolem mě Elena s úsměvem, sotva jsem vylezla z ložnice. Překvapeně jsem se za ní otočila a ani jí nebyla schopná odpovědět, takže zmizela v pokoji.
"Usmířili se, jinak by se tak neusmívala," ujasnil mi Damon a prošel do koupelny. I za ním jsem jenom překvapeně otočila hlavu.

Revenge - 18. kapitola

6. listopadu 2011 v 1:21 | Ree |  Revenge (Ree)
Facka

"Co k tomu říct? Zdá se mi to správné," pokrčila rameny. Líně slezla z postele a natáhla na sebe oblečení. Stefan pořád strnule seděl a zíral na nás. Dokud se vedle mě neozvalo trhané nadechnutí, nedošlo mi, že s sebou máme i Elenu. Vypadala smutně. Ale spíše smutně rezignovaně. Bylo vidět, jak se snaží držet, ale zřejmě to už nemohla vydržet. Otočila se zpátky ke dveřím a vyběhla z nich ven. "Hups," udělala Kath a spokojeně se u toho usmívala.
"Víš, co jsem ti slíbila?" zeptala jsem se naštvaně. Její arogance mě vážně začínala štvát.
"Že mě necháš jít, až vyřídíte Klause."

Revenge - 17. kapitol

4. listopadu 2011 v 0:17 | Ree |  Revenge (Ree)
Klaus

"Annice." Snažil se neznít zaskočeně, ale možná proto zněl ještě zaskočeněji. "Ty žiješ," konstatoval.
"Jo, žiju," přikývla jsem. "Docela zvláštní na to, žes mě chtěl mrtvou, co?"
"Nechtěl jsem tě mrtvou," bránil se. Uchechtla jsem se. Jasně, nechtěl mě mrtvou. Celé ty roky se za mnou honil proto, že se mu stýskalo po rodině.
"Tak to je vůči tobě asi trochu nefér. Já tě mrtvého chci."

Revenge - 16. kapitola/2. část

2. listopadu 2011 v 23:09 | Ree |  Revenge (Ree)
Stefan (Blog mi nechtěl kapitolu uznat jako jeden článek, proto máte druhou polovinu tady :))


Revenge - 16. kapitola/1. část

2. listopadu 2011 v 23:08 | Ree |  Revenge (Ree)
Stefan

Vyděšeně dýchala a kníkala, jako by se měla každou chvíli rozbrečet. Rozvažovala jsem se, jestli ji mám pustit, ale možná by se zhroutila, kdyby se měla spolehnout na vlastní nohy.
"Zbláznila ses?! Co kdybychom narazily na Stefana nebo Klause?!" Sevřela k sobě víčka a párkrát se zhluboka nadechla. Vypadalo to, že už je poměrně klidná, takže jsem se odvážila tu ruku sundat dolů. "Na co jsi myslela?!"
"Na Stefana," přiznala. "Nečekám, že mě pochopíš, ale já mu prostě musím pomoct."