Září 2011

Revenge - 8. kapitola

28. září 2011 v 20:00 | anamor |  Revenge (Ree)
Jared? Josh? Jeff?

"Já ji zabiju," zamumlala jsem zlostně.
"Nechci nic říkat, ale někdo tě předběhnul," ušklíbl se. Střelila jsem k němu pohoršeným pohledem, ale evidentně mu to bylo úplně fuk. "Kdo si myslíš, že to udělal? Katherine?" podivil se.
"Kdo jiný?" zasyčela jsem naštvaně. "Jackie po ní pátrala, tak ji zabila. Mrcha je na to dostatečná."
"Ale pokud věděla, že získává informace pro tebe, neriskovala by, že se objeví ve tvé blízkosti. Na to je zase dostatečně zbabělá." Musela jsem uznat, že má tak trochu pravdu.
"Jo," souhlasila jsem nakonec, "ale přesně vím, kdo by svůj zadek riskoval."

Chybíš mi, tati! - 16. kapitola

26. září 2011 v 19:00 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
16. kapitola - Chvilka pravdy
Seděla jsem ve sprše a nechala se zmáčet teplou vodou, studená stejně nepomáhala, to jsem měla už ozkoušené. Byly to teprve dva dny a já na to nemohla přestat myslet. I ve spánku si mě to našlo a mně se zdálo jen o tom, co se dělo v bazénu a o jiných věcech, co by se mohly dít. Šílela jsem sama ze sebe. Nechápala jsem, co se to se mnou děje. Proč na něj pořád musím myslet a hlavně na ten polibek? Určitě je to jen proto, že to byla chyba.

Chybíš mi, tati! - 15. kapitola

23. září 2011 v 18:18 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
15. kapitola - Loučení?
Zmateně jsme se koukala okolo sebe, protože místo, kde jsem se probudila, rozhodně nebyl můj pokoj, ani v nejmenším. Stěny byly čistě bílé a postel byla malá. Byla jsem zamotaná v dece a naproti sobě viděla otevřenou skříň, jediný nábytek krom postele tady. Prohrábla jsme si vlasy a poté se podívala na sebe, byla jsem v cizí košili.

Chybíš mi, tati! - 14. kapitola

20. září 2011 v 17:30 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
14. kapitola - Mám právo to vědět!
Vešla jsem do domu a hned to začalo.
"Kde jsi byla, mladá dámo?" spustila na mě rozčíleně máma. Asi za to mohlo i to, že už byla tma.
"Nakoupit Demetrimu nějaké oblečení," odpověděla jsem jí v klidu a doufala, že se uklidní, když jsem byla s ním. Nemohlo se mi nic stát. Jenže jsem se pletla a marně doufala v dobrou reakci.
"Neříkala jsem ti snad, že se s ním nemáš stýkat?"

Chybíš mi, tati! - 13. kapitola

16. září 2011 v 13:51 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
13. kapitola - Lov a zábavný večer
Na obědě byl klid. V klidu jsem jako jediná jedla a ostatní se bavili. Jenže mi neušel, jako už několik dní, pohled Alice. Usmívala se na mě a v očích jí jiskřilo. Byla jsem jediná, kdo si jí všiml, a opravdu jsem za to byla ráda. Během toho, co jsem jedla, jsem si začala uvědomovat narůstající pálení v mém krku. Už několik dní jsem ho měla. Signál, abych šla na akutní lov. Naposledy, když jsem byla, mě zachraňoval Demetri, a to už byla nějaká doba.

Chybíš mi, tati! - 12. kapitola

13. září 2011 v 17:35 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
12. kapitola
Přijela jsem domů, kde se nic zvláštního nestalo. Mámě jsem se vymluvila na projíždění města a zkoumání auta. Ale Alice jsem neoblafla a dávala mi to najevo už tím, jak se na mě usmívala. Sakra, zrovna po tomhle jsem opravdu netoužila, aby moje teta viděla, to co viděla.
Vážně jsem měla úžasné nápady, a to mi došlo, až když jsem večer ulehala do postele a zavřela oči. Pořád jsem viděla Demetriho vypracované břicho. Jo, tak tenhle nápad se mi nepovedl ani trochu. Nakonec budu ještě trpět.

Revenge - 7. kapitola

10. září 2011 v 0:32 | Ree |  Revenge (Ree)
Zpráva

S Elenou jsme si do oka zrovna nepadly. Prakticky celé dny trávila v domě, jenom na noc se stěhovala zpátky domů. A rozhodně nebyla nadšená, že tam jsem taky. A to ani přesto, že jsem byla natolik ochotná, abych jí pomohla zachránit přítele. Byla nesnesitelná a já už si po několikáté vtloukala do hlavy, že se příště mám víc rozmyslet, než někomu slíbím, že ho nezabiju. Nakonec jsem to nevydržela a raději vypadla. Damon z toho měl srandu, já začínala chytat tik.

Chybíš mi, tati! - 11. kapitola

9. září 2011 v 17:55 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
11. kapitola
"Chceš jít do školy?" zeptala se mě máma ráno, když jsem se probudila a jen se převalovala na posteli.
"Jo, bude to v pohodě," usmála jsem se na ni. Bude tam Demetri, takže se nic nestane. Otočila se, že odejde. "Mami počkej," zastavila jsem ji a posadila se na posteli.

Chybíš mi, tati! - 10. kapitola

5. září 2011 v 16:34 | anamor |  Chybíš mi, tati! (anamor)
10. kapitola - Přátelé
Zastavil před naším domem a na nic se neptal. Ani na to, jestli jsem schopná sama chodit. Prostě obešel svou rychlostí auto a vzal mě do náruče. Nestěžovala jsem si ani v nejmenším. Víc jsem se k němu přitiskla a nechala se pohltit jeho přítomností.
"Esme?" volal ode dveří, když i se mnou vešel dovnitř. Jenže zpětná vazba se neozvala.
"Musí být doma, ne? Vždyť tu pracuje," díval se po domě trochu vykolejeně. Tohle nečekal a jeho pohled to dost jasně prozrazoval.

Revenge - 6. kapitola

4. září 2011 v 14:23 | Ree |  Revenge (Ree)
Návštěva

Do podvědomí se mi prodral otravný hlas opakující mé jméno. Chvilku na to se mnou začal někdo třást a teprve tehdy jsem si uvědomila, že ten otravný hlas patří stejně otravné osobě.