Duben 2011

Dětská láska je nejsilnější – 12.kapitola

30. dubna 2011 v 12:53 | anamor |  Dětská láska je nejsilnější (anamor)
Párty

Byl to už měsíc a já si pořád přála toho starého Edwarda a já abych byla ta stará Bell. Ale nic takového se nedělo. Parta se se mnou bavila dál, tedy krom Daniho. Ten jen zkoumal každý můj a Edwardův pohyb.
Pozvali mě na Jessičinu narozeninovou párty s tím, že bych u ní pak přespala. Neviděla jsem v tom problém, jelikož si Dani před lidmi nic nedovolí. Bez hádky jsem přemluvila i Edwarda, to byl tedy můj nadlidský výkon. Nepohádali jsme se a já to brala jako vítězství nad hádkami. Chtěla jsem, aby šel se mnou, ale odmítl.

Vyfič! - 32. kapitola

27. dubna 2011 v 19:44 | Ree |  Vyfič! (Ree)

Rodina
"Takže s námi nejedeš?"
"Počkej, popřemýšlím… Ne! Promiň, ale společnost rodinky čarodějnic mě fakt neláká. Rád bych dnešek přežil bez bolestí hlavy."
"Nejedeme za rodinkou čarodějnic, ale zjistit, kde ta rodinka čarodějnic bydlí," opravila jsem ho a přehodila si mobil do druhé ruky.
Slíbila jsem Bonnie, že jí pomůžu najít její rodinu, aby na to čarodějnictví nebyla sama. Takže teď jsme měly namířeno do Portsmouthu a nikomu se s námi nechtělo.

Vyfič! - 31. kapitola

25. dubna 2011 v 22:17 | Ree |  Vyfič! (Ree)
Trsání
"Nikdy bych nevěřila, že to řeknu, ale ty fakt umíš vařit," připustila jsem překvapeně.
"Jsi hrozně milá," ušklíbl se.
"Já ani jiná být neumím," odpověděla jsem pohoršeně.
"Jo, tohle zkoušej na někoho, kdo tě nezná," radil mi.
"Dneska jsi lehce oprsklý," zastěžovala jsem si a raději jsem sklidila ze stolu.
"Lehce?" zeptal se dotčeně. "Měl bych přitvrdit." Posbíral ze stolu zbytek nádobí a šel mi pomoct. Nastrkala jsem věci do myčky a celou dobu jsem za sebou cítila jeho přítomnost.

Vyfič! - 30. kapitola

25. dubna 2011 v 0:21 | Ree |  Vyfič! (Ree)
Damon
Zhluboka a nahlas jsem se nadechla a posadila se. Připadalo mi, jako bych nedýchala snad věčnost. Snažila jsem se popadnout dech a konečně jsem otevřela oči. Teprve tehdy mi došlo, že je něco špatně.
Že je něco sakra špatně.
Byla tma, ale ležela jsem v měkkém. A odněkud se ozývala hlasitá hudba. Hodně hlasitá. Prohrábla jsem si vlasy a snažila jsem si vzpomenout, co se stalo.
Věděla jsem, co jsem udělala. A taky jsem si dost dobře pamatovala na bolest. Ale to bylo všechno. Nic, co by vysvětlovalo, co dělám tady.
A proč vůbec žiju.

Vyfič! - 29. kapitola

23. dubna 2011 v 12:12 | Ree |  Vyfič! (Ree)

Smrtelné kouzlo...
"Milý deníčku, hrozně se bojím. Vždycky jsem si myslela, že když tahle chvíle přijde, budu na to připravena. Ale nejsem. A asi bych ani nikdy nebyla. Možná, že kdybych neopouštěla tolik lidí, na kterých mi záleží, bylo by to jiné. Možná by to bylo lehčí. Možná by to bylo těžší… Nedokážu říct, co by pro mě bylo nejlepší. Vrátit se do Mystic Falls se mi zdálo jako dobrý nápad. A kdybych se sem nevrátila, nejspíš bych ani nenašla všechny potřebné věci. Popravdě vůbec nevím, jestli mám něčeho z toho, co se stalo, litovat. Vlastně byla jedna věc, které se dalo litovat. Které jsem hrozně litovala. Jediné, co jsem věděla naprosto jistě, bylo, že jsem se nikdy neměla dávat dohromady s Damonem. Ne kvůli sobě. Ne kvůli čemukoliv jinému. Čistě kvůli němu. Věděla jsem to a přesto jsem to dopustila. Přesto jsem nedokázala odolat. A bála jsem se toho, co bude potom…"

Dětská láska je nejsilnější – 11. kapitola

23. dubna 2011 v 12:09 | anamor |  Dětská láska je nejsilnější (anamor)
11. kapitola - Vlkodlak

Jako každý den jsem seděla na obědě s partou. Ale dnes mi bylo víc než jindy smutno. Podívala jsem se ke stolu mojí rodiny. Všichni se dívaly jinam, nekoukali na sebe ani spolu nemluvily, jako když jsem byla s nimi já. Potkala jsem se s pohledem Edwarda. Už tak dlouho jsem se mu nedívala do očí. Chyběli mi ty jeho zlatohnědé oči plné radosti a oddanosti, ale místo toho tam byl smutek a bolest. Bolelo mě ho takhle vidět, nenáviděla jsem, když byl smutný a teď to bylo horší, mohla jsem za to jenom já. Musela jsem odvrátit pohled, jinak bych brečela. Dani si toho všimnul a podíval se na Edwarda a poté se díval dlouze na mě. Nic neříkal, jen nás zkoumal pohledem.

Vyfič! - 28. kapitola

21. dubna 2011 v 22:12 | Ree |  Vyfič! (Ree)

Paříž
Pokoj osvětlovala jenom malá lampička a měsíční svit, který do pokoje pronikal přes obrovskou prosklenou stěnu. Většinu zakrývaly lehké závěsy a uprostřed tvořily mezeru přímo na otevřené dveře na balkón.
Skopla jsem ze sebe saténovou deku a vyhrabala se z té obrovské postele. Rozhodně jsem nevypadala na to, že bych měla jít spát. Ty šaty rozhodně nebyly přizpůsobené právě na to. Vyšla jsem na balkon a jediné, co jsem byla schopná pozorovat, bylo to velké osvětlené město. Bylo mi jedno, že mě zebou nohy.
Byla jsem uchvácená.

Vyfič! - 27. kapitola

18. dubna 2011 v 15:48 | Ree |  Vyfič! (Ree)

Sněhurka

"Pohádky," ujišťoval se, jestli slyšel správně. Nadšeně jsem přikyvovala a snažila jsem se nevyprsknout smíchy. "Tak fajn. Pustíme si pohádky." Zamračila jsem se.

Dětská láska je nejsilnější – 10.kapitola

16. dubna 2011 v 20:17 | anamor |  Dětská láska je nejsilnější (anamor)
10. kapitola - Nebudeš upír
Dny mi ubíhaly strašně rychle. Večer jsem byla ve svém pokoji a opět přemýšlela o tom, že chci být upír. Přemýšlela jsem, jak přemluvit Carlisleho.
Jenže do pokoje najednou vešel Edward. Viděl, že jsem zamyšlená.
"Nad čím přemýšlíš?" pořád ho štvalo, že mi nemůže číst myšlenky a já za to byla ráda, ale dnes jsem se rozhodla po dlouhé době být k němu upřímná a říct mu to. I když jemu se to líbit nebude. Měla jsem z toho strach, ale nedala jsem na sobě nic znát.

Vyfič! - 26. kapitola

16. dubna 2011 v 17:27 | Ree |  Vyfič! (Ree)

Hyperaktivní...

Byla jsem hyperaktivní. Hrozně. Po dlouhé době jsem měla dobrou náladu a poskakovala jsem po domě jako opička na gumě. Pořád jsem musela do něčeho rýpat a nejvíce to odnášela Jenna.

Vyfič! - 25. kapitola

10. dubna 2011 v 22:26 | Ree |  Vyfič! (Ree)
Ruské kolo, strašidelný dům, bobové dráhy a plno dalších atrakcí, z kterých se normálnímu člověku dělá špatně, jenom se na ně podívá. A taky plno stánků s občerstvením, střílny a hlavně plno lidí.
Moc lidí, které jsem znala.
"Připravena?"
"Myslíš, že to může být horší než s Elenou?"
"To asi ne," odpověděl upřímně.
"Taky si myslím. Takže jo, připravena. Pořádně si užijeme ty překvapené obličeje." Ve skutečnosti jsem se tak trochu zvráceně těšila.
"Už jsem myslela, že nedorazíte!" ozvala se za námi Caroline.

Dětská láska je nejsilnější – 9.kapitola

10. dubna 2011 v 20:20 | anamor |  Dětská láska je nejsilnější (anamor)
Bella je starší a je tu nové stěhování. Změny přicházejí...
9. kapitola
Bella:

Je to neuvěřitelné, už je mi 16 let. Opět se stěhujeme do malého městečka Forks. Všichni chtěly počkat, až vyjdu střední školu, ale mě to nevadí se pořád stěhovat. Alespoň to není stereotyp, neustále nová místa a lidi. Od doby, co mi Edward řekl pravdu, ho vyslýchám ohledně upírství. Zjistila jsem, že mi nemůže číst myšlenky, ale Alice a Jasper na mě můžou svou moc použít.

Vyfič! - 24. kapitola

9. dubna 2011 v 23:55 | Ree |  Vyfič! (Ree)

Šaty
"Hej," vyjekla jsem, když kolem mě proletěla Elena a málem mě shodila ze schodů.
"Promiň. Za půl hodiny mě má vyzvednout Stefan a já ještě nejsem připravená," křikla na mě a zavřela se v pokoji.
"Jo, jako by Stefan nemohl půl hodiny počkat," ušklíbla jsem se rozmrzele a zalezla jsem do koupelny.
Já byla s Damonem domluvená, že se setkáme u nich. Ještě jsem se neodhodlala o nás komukoliv jinému říct a Jer se nabídl, že mě tam odveze. Tak proč bych se bránila?

Dětská láska je nejsilnější – 8.kapitola

8. dubna 2011 v 14:23 | anamor |  Dětská láska je nejsilnější (anamor)
Jak se dokáže obyčejné pošťuchování změnit v rodičovské kázání.
8. kapitola - Sexuální výchova
Bella
Věděla jsem toho už hodně o rodině - bylo mi 14.let. A to, že jsou upíři, mi vážně nevadilo. Proč taky, když mě nechtějí ublížit. Jejich upírství byla pro mě zábava. Edward mě často bral do lesa a běhal semnou na zádech. Sice mi bylo zezačátku blbě, ale teď si to užívám. No, já si užívám každý okamžik s Edwardem.

Vyfič! - 23. kapitola

7. dubna 2011 v 21:34 | Ree |  Vyfič! (Ree)

Tělocvična
Nakonec jsem tu dobu odpočinku přetáhla z chvíle na celý den. Byla jsem hrozně naštvaná a bohužel to schytávali lidé, kteří za to nemohli.
"Dneska jsi hrozně příjemná," konstatoval nakonec s ironickým úsměvem Jeremy.
"Víš co?! Jdi do háje!" prskla jsem po něm a odešla jsem do pokoje. Naházela jsem na sebe pohodlné oblečení, pevně si svázala vlasy a zase jsem seběhla dolů.

Dětská láska je nejsilnější – 7.kapitola

5. dubna 2011 v 16:29 | anamor |  Dětská láska je nejsilnější (anamor)
7. kapitola - Pravda musí ven
Je to už rok od prvního dne ve škole. Docela jsem si už zvykl, ale pořád mi to ve škole přijde moc dlouhé. Jelikož končím později než Bell, máme už zavedený systém. Esme jí vyzvedává ze školy. Doma se s ní poté učí a dělají úkoly.

Dětská láska je nejsilnější – 6.kapitola

3. dubna 2011 v 16:12 | anamor |  Dětská láska je nejsilnější (anamor)

Bella roste a jsou tu už první překážky. Edward si začne uvědomovat jak moc je Bella na něj a rodinu upnutá.
6. kapitola. První školní den
Už to byli tři roky a Bell bylo 6. let a tak jsme se rozhodli se odstěhovat. Do kanady. Menšího městečka. Docela jsem se bál toho, až bude chodit do školy a já taky. Jelikož jsem teď sní byl pomalu tři roky pořád.

Vyfič! - 22. kapitola

3. dubna 2011 v 0:36 | Ree |  Vyfič! (Ree)

Motorkář

Tentokrát jsem mu z postele neutekla.
Zaprvé jsem neměla kam.
Zadruhé jsem ani nechtěla.
Opírala jsem se o něj a užívala si jeho ruku přejíždějící mi po rameni.
"Včera večer," začala jsem zamyšleně, "když se ti změnil obličej na ten upírský… Chtěl jsi mě zabít, že jo?"

Mad devils - 4. kapitola

2. dubna 2011 v 20:11 | Ree |  Mad devils (Ree)

Zlatnictví a zánět spojivek
Ráno bylo příjemné. Ne, necítila jsem se trapně. Budila jsem se tady tak často, že už jsem si zvykla. Dokonce jsem u něj měla i pár kousků oblečení. Měli jsme vztah. Založený na sexu. Vlastně… v tom vztahu o nic jiného nešlo. Takže když jsem teď stála nahá před skříní a vybírala si oblečení, přišlo mi to normální.

Dětská láska je nejsilnější – 5. kapitola

1. dubna 2011 v 16:04 | anamor |  Dětská láska je nejsilnější (anamor)

Co vše vyvede malá Bella na vánoce?
5. kapitola - První opravdové vánoce
A bylo to tady. Vánoce.
Bylo to poprvé, co jsme je doopravdy slavili a to díky Belle. Navíc jsme teď byli u Denajských.
Belle jsme nakoupili spousty dárků, hlavně já. Alice se mi smála, že mě chytá nakupování, ale já to dělám kvůli Belle. Pro ni totiž udělám vše.
Esme a Carmen pekly cukroví a náležitě si to užívaly. Alice organizovala výzdobu a všichni ji poslouchali na slovo, protože si všichni toho malého andílka oblíbili.
A ten malý Andílek právě běhal po domě a na hlavě měl Santa Clausovu čepičku, kterou jí nasadil Emmett. A on měl taky jednu. Musel jsem se smát. Od doby, kdy je tu s námi Bella, se chová jako ještě větší dítě, než kdy předtím.