Únor 2011

Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! - 18. kapitola

28. února 2011 v 19:08 | anamor |  Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! (anamor)
Blog se semnou zase nechce kamarádit, proto jsou odkazy na obrázky příslušných znaků v názvu daného znaku.


18. kapitola - Dějí se zázraky
Asi po deseti minutách jsem se rozjela k Edwardovi, takže jsem u něj byla za půl hodiny. Už mě netrpělivě čekal. Zaparkovala jsem auto a on mě z něj už táhnul a popadl i můj batoh. Držel mě jednou rukou za zadek a nesl do domu rovnou do jeho pokoje. Při cestě se ještě zvládl se mnou přivítat polibkem, který jsem si žádala.
"Co ti tak dlouho trvalo?" vypálil otázku, když jsme byli u něj v pokoji, a můj batoh hodil do kouta.
"Jen jsem se vzpamatovávala ze šoku." Posadil mě na jeho postel. "Kde se tu vzala?" zvedla jsem obočí a koukala se na svého upíra, který se tvářil jako malý kluk nachytaný na švestkách.
"No, Alice, mě už dlouho přesvědčovala, abych si ji pořídil. A když tu máš být, přeci tě nenechám na zemi," usmíval se a dal mi pusu na nos.

Vyfič! - 6. kapitola

27. února 2011 v 21:24 | Ree |  Vyfič! (Ree)

Uf, skóre... 1:2 pro Damona za zabouchnutí dveří... 1:3 za zamknutí v autě... Chudák Nath. Tohle si přece nemůže nechat líbit.
Chtěli jste odpovědi... Máte je mít. Snad se do toho moc nezamotáte.
Chvíli jsem tam naštvaně seděla, dokud mi neseply i ty unavené mozkové buňky. Přesunula jsem se na přední sedadlo a stáhla jsem okýnko. Bylo docela úzké. Ale měla jsem šanci se jím protáhnout. Chytla jsem se za střechu v místě, kde se oddělovala od rámu dveří, a sedla jsem si na okno. Patami jsem se postavila na rukojeť dveří a postavila se. Pravou nohu jsem přesunula na rám okna, rychle vyndala i tu levou a seskočila jsem dolů. Spokojeně jsem se usmála, ale když jsem se otočila, úsměv mi zmizel.

Vyfič! - 5. kapitola

26. února 2011 v 21:38 | Ree |  Vyfič! (Ree)

Počítat skóre je čím dál těžší. Každopádně za záchranu Nathalie získává Damon bod dolů, takže vyrovnáno ;)

Otevřela jsem oči a protřela si obličej. Cítila jsem na sobě, že jsem ještě trochu malátná, ale vzhledem k okolnostem už mi bylo dobře. Rozhlédla jsem se kolem a přímo naproti sobě jsem viděla Salvatora opřeného o stůl. Teprve teď mi došlo, že to tady vůbec nepoznávám. Doma jsem rozhodně nebyla.

Chyťte Víru - 24. kapitola

26. února 2011 v 12:39 | Ree |  Chyťte Víru (Ree)

Odjede, neodjede?
Jít po její pachové stopě nebylo nic těžkého. Nevedla ani moc hluboko do lesa. Moc dobře si uvědomovala, že bych vyšilovala.
K mému překvapení jsem ji nenašla ubrečenou a usoplenou, ale jenom viditelně naštvanou. Drtila šišky, které roztátý sníh odkryl, a házela je všude kolem.

Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! - 17. kapitola

26. února 2011 v 12:38 | anamor |  Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! (anamor)
Ally začíná zapadat do rodiny upírů.
17. kapitola - Znaky
Opět jsem seděla v tom velkém prostorném obýváku, kde byla všude cítit ta nasládlá vůně upírů, která se mi tolik líbila a mohlo za to to, že byla od mých upírů. Po pár dnech od mého prvního příchodu, který nedopadl zrovna nejlépe, mě Edward donutil zase přijít, tentokrát to už bylo v pořádku. Rosalie okolo mě chodila po špičkách a hodně velkým obloukem a já to samé a tak mi to i vyhovuje.

Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! - 16. kapitola

24. února 2011 v 12:31 | anamor |  Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! (anamor)
První návštěva upíří rodinky. A co Rosalie, přijme vlka, nebo bude dělat hodnou?
16. kapitola - Upíří rodinka
"Edwarde, já si nemyslím, že je to dobrý nápad," přemlouvala jsem ho.
"Ally, nic se nestane," uklidňoval mě opět.
"Ale já překročím hranice, to je vaše území, tam nemůžu," upozornila jsem ho a doufala, že jsem konečně našla něco, čím bych ho mohla zastavit.

Vyfič! - 4. kapitola

23. února 2011 v 22:16 | Ree |  Vyfič! (Ree)
Skóre se lehce obrátilo v Damonův prospěch - 1:2, nezapomeňme přeci na Štěknu! Takže co dneska? Dokáže Nathalie pořád odolávat Damonovu šarmu? (A že ho má kurňa hodně!)
xxx
"Damon Salvatore?" ujistila jsem se, protože se mi zdálo, že jsem pěkně blbě slyšela. Popřípadě si ze mě dělala srandu.
"Ano. To je ten, který nám ohlásil vraždu toho muže."
"Já vím, kdo to je," zavrtěla jsem nevěřícně hlavou. Mají v Radě upíra? Nejenom, že je v Radě, ale je v jejím čele? Upír? "Nepřestěhoval se sem teprve nedávno?" zeptala jsem se zmateně.

Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! - 15. kapitola

22. února 2011 v 11:23 | anamor |  Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! (anamor)
Otisk dokáže naštvat, co Jacobe!.
Je tu menší odloučení.

15. kapitola - Vánoční překvapení, a ne jedno.
Všechno uteklo tak rychle, ten zbytek posledního týdne. Aby ne, když jsem po škole měla tak krásnou zábavu, jako být s Edwardem. Vždy po poslední hodině si mě odnesl do lesa, někam se se mnou v náručí posadil a byli jsme spolu, bylo to opravdu krásné. A já se z toho krásného snu nechtěla probudit.

Chyťte Víru - 23. kapitola

20. února 2011 v 20:58 | Ree |  Chyťte Víru (Ree)
Chyťte Víru
Evropa, nebo ne?

"Faith?" hlesla jsem neschopna slova a vykulila jsem na ni oči.
"Já vím, že se ti to nelíbí, ale vážně potřebuju vypadnout," řekla omluvně. Rychle jsem popadla telefon ze země a přiložila si ho k uchu.
"Bello?" ozval se Edwardův zmatený hlas.
"Fajn, přijeď," řekla jsem jen a zaklapla jsem telefon.
Nadechovala se, že mi to vysvětlí, ale zarazila jsem ji.

Vyfič! - 3. kapitola

20. února 2011 v 19:51 | Ree |  Vyfič! (Ree)
Vyfič!
Nathalie a Damon si prostě nepadli do oka. Horší je, že oba dva jsou tak nehorázně rýpaví, že si nedají pokoj. Potkávají se častěji, než by oba chtěli a předhání se v tom, kdo koho nejlépe setře. Skóre po prvních dvou kapitolách? 1:0 pro Nathalie. Co dneska?

Všechno nejlepší, Ajjinko :o*
Dostat někoho, jako je Damon Salvatore, do úzkých, bylo nadmíru vtipné. To jsem zjistila hned, když se sebral a sedl si ke stolu v rohu. Pokud jsem se něco o upírech naučila, bylo to jediné: Hlavně je moc neštvat. A nedívat se jim do očí, ale hlavně je neštvat. Ale nemohla jsem si pomoct. Bylo to prostě silnější než já.

Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! - 14. kapitola

20. února 2011 v 12:51 | anamor |  Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! (anamor)
Otisk dokáže naštvat, co Jacobe!.
14. kapitola - Tajemství
Celou cestu, co jsem jela pro mámu a Timmothyho, jsem se usmívala jako blbeček, ale jinak to nešlo. Měla jsem v sobě tak příjemný a krásný pocit. Pocit, který mi celé ty dva týdny, co jsem se mu vyhýbala, chyběl. U dědy před domem jsem zaparkovala a vydala se dovnitř, na chvíli jsem se k nim připojila a koukala se na televizi. Poté jsme se vydali domů, kde jsem mámě pomáhala s večeří a povídaly jsme si. Všimla si toho, jak se usmívám a jsem jinačí, a jak málo k té změně stačilo. Ale neřešila to, nechala to na mně, věděla, že když budu chtít, řeknu jí to sama.

Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! - 13. kapitola

14. února 2011 v 21:22 | anamor |  Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! (anamor)
Otisk dokáže naštvat, co Jacobe!.
Je tu Edwardova reakce na vše co se děje. A jak to dopadne?
13. kapitola - Nevydržím to už ani minutu!
To, co se stalo v neděli na nákupech, bylo trochu divný. Raději jsem si na to zakázala myslet.
Během cesty do školy jsem se cítila divně. Možná jsem se bála toho, aby si mě Cullenovi po tom včerejšku nezačali víc všímat. To bych vážně nepotřebovala. Já se jim potřebuju co nejvíc vyhýbat.
Vyjela jsem dřív, protože jsem vezla mámu k dědovi, jak jsem slíbila. Byla natěšená. Táta sice chvíli protestovala, ale já ho uklidnila. Neměl se čeho bát a před Charliem by si nic nedovolili. Sice neochotně, ale souhlasil.

Vyfič! - 2. kapitola

14. února 2011 v 10:07 | Ree |  Vyfič! (Ree)
Vyfič!
Aby se předešlo nedorozumění, povídka je psána na seriálové zpracování TVD a to do 13. dílu 2. série ;)

"Co tady děláš?" vydechla překvapeně.
"I tak se dá přivítat," povzdechla jsem si. "Vrátila jsem se domů." Nevěřícně přimhouřila oči a založila si ruce na prsou. To už k ní došel i její doprovod.
"Fajn, ale co děláš tady?" Ta jízlivost z jejího hlasu se rozhodně nedala přeslechnout. A trochu mě zamrzela. Doufala jsem, že alespoň počáteční překvapení jí vrhne do krve špetku radosti, a alespoň mě obejme.
"Taky tě ráda vidím. Ano, měla jsem se dobře. Ne, nejsem po cestě unavená," usmála jsem se ironicky.

Vyfič! - 1. kapitola

13. února 2011 v 0:33 | Ree |  Vyfič! (Ree)
Vyfič!
Fanfiction k The Vampire Diaries

Po třech letech se do městečka Mystic Falls vrací Elenina příbuzná, které nemůže zapomenout, že se za celou tu dobu neozvala. Nathalie je její pravý opak. Je to živel, je cílevědomá a cholerická, má ráda svůj život a... ví toho více, než by si kdokoliv jiný myslel. Snaží se získat svůj ztracený život zpět, ale to, že se setkává s mýtickými tvory, jí touhu po normálním životě kazí. Krom toho, najde se někdo, kdo jí neuvěřitelně leze na nervy. Mystic Falls je pro oba malé, takže pokud se neusmíří, jeden bude muset vypadnout.

Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! - 12. kapitola

12. února 2011 v 23:55 | anamor |  Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! (anamor)
Otisk dokáže naštvat, co Jacobe!.
Omlouvám se za dlouhé zdržení. Co má Ally dál v plánu?

12. kapitola - Ignorace
Další den jsem nevylezla z postele. Charlie a Timmy se bavili. Moje jediná práce dne bylo uvařit oběd, jinak jsem měla klid. A tak jsem byla zalezlá v pokoji, nechtělo se mi nic dělat. Štvalo mě, že jsem utekla před tím, než začal Edward nějak reagovat na to, co jsem řekla. Ale tak to bylo nejlepší, stejně by na mě asi začal křičet. A nebo ne?

Chyťte Víru - 22. kapitola

11. února 2011 v 16:47 | Ree |  Chyťte Víru (Ree)
Chyťte Víru
Někdy prostě potřebujete od problémů utéct.

Let do Seattelu trval několik hodin, které jsme obě dvě prospaly. Výhody první třídy byly jasné - soukromí. Když Faith prvních pár minut brečela, všimly si nás jenom letušky a donesly mi krabici kapesníků.
Cesta z Forkského letiště k nám domů trvala taxíkem hrozně dlouho. Nechaly jsme se vysadit před odbočkou k domu a zbytek došly pěšky. Obě jsme si potřebovaly provětrat hlavu.
Už z dálky byly vidět ty prosklené stěny a vysok

Chyťte Víru - 21. kapitola

6. února 2011 v 23:35 | Ree |  Chyťte Víru (Ree)
Chyťte Víru
"What is love? Baby, don't hurt me. Don't hurt me. No more."
  

Když se ostatní vrátili z lovu a všichni jsme si posedali v obýváku, Faith se přidala nervózně k nám. Drcla jsem do Emmetta a naznačila jsem mu, aby něco udělal. Rozhodil rukama v jasném gestu, ale potom se usmál.

Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! - 11. kapitola

6. února 2011 v 13:24 | anamor |  Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! (anamor)
Otisk dokáže naštvat, co Jacobe!.
Pravda musí ven.
Kapitola je trochu krátká, ale příště bude zase o dost delší.

11. Kapitola - Nemám na vybranou
Už jsem se musela v duchu jen smát, když mi Edward pomohl do auta. Cesta domů probíhala za ticha a já v sobě sbírala veškerou odvahu, jak to Edwardovi povím.

Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! - 10. kapitola

4. února 2011 v 13:12 | anamor |  Otisk dokáže naštvat, co Jacobe?! (anamor)
Otisk dokáže naštvat, co Jacobe!.
 Společný večer vlkodlaka a upíra.

10. kapitola - Tajemství za tajemství
Když jsem si přeběhla seznam v hlavě, na školní parkoviště se vyřítilo stříbrné Volvo. Že by tu byl někdo nedočkavý?
Zastavil hned vedle mého náklaďáčku a tak jsem vylezla a zamkla. Bez zaváhání jsem nasedla do auta.